O nas

Wizja KOLANKO

Pragniemy zostać najlepszym doradcą klienta w branży wodno – kanalizacyjnej, grzewczej i sanitarnej. Chcemy być  najlepszym partnerem zarówno dla naszych dostawców, jak i odbiorców, oraz jak najlepszym pracodawcą dla naszych pracowników. Zamierzamy zaoferować naszym Klientom ponadprzeciętną usługę, a pracownikom najsympatyczniejsze i najbardziej rozwojowe  w świecie miejsce pracy.

Misja KOLANKO

Naszą misją jest sprzedaż towarów w branży wodno – kanalizacyjnej, sanitarnej i grzewczej. Reagujemy na potrzeby naszych Klientów poprzez poszerzanie oferty oraz  rozwijanie systemu doradztwa handlowego. Dbamy o satysfakcję pracowników poprzez szkolenia  i atrakcyjny system wynagrodzeń.

Nasze wartości:

  • Zadowolony klient to sens i cel naszego myślenia i działania
  • Szanujemy siebie samych i naszych współpracowników
  • Pracujemy zespołowo – stąd lepiej i z większym zaangażowaniem
  • Jesteśmy lojalni i uczciwi wobec siebie i naszych klientów
  • Inwestujemy w ciągły rozwój
  • Umacniamy naszą pozycję na rynku poprzez rozwijanie sprzedaży oraz wypracowanie zysku zapewniającego rozwój naszej firmy
  • Dbamy o środowisko i bezpieczeństwo pracy.

Historia działalności

Firma nasza powstała w roku 1992, jako spółka cywilna, od roku 2001 działaliśmy jako spółka jawna pod nazwą Firma Handlowa KOLANKO Spółka Jawna Marek Papierski i Janusz Skawiński, natomiast od 2007 kontynuujemy działalność jako Sp. z o.o.

Doświadczenie zdobywane przez wiele lat pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom rynku, dlatego ciągle rozszerzamy naszą ofertę.

Wysiłki nasze zostały nagrodzone otrzymaniem „Gazeli Biznesu”- przynależności do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm 2004 i 2005 roku.

Proponowane przez nas wyroby znajdują zastosowanie w instalacjach gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, ściekowych, przemysłowych i technologicznych, centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej.

W roku 2004 wraz z 14 partnerami z całego kraju , założyliśmy grupę zakupową POLSKIE SKŁADY ARMATURY z siedzibą w Chwaszczynie, uzyskując dostęp do nowych źródeł dostaw, do nowego asortymentu i do atrakcyjniejszych cen.
Nasza oferta ulega ciągłemu uzupełnianiu – finalizowane są rozmowy z innymi producentami i dystrybutorami.

W maju 2008 wyszliśmy naprzeciw Naszym klientom poszerzając ofertę o kolejne produkty – dołączyliśmy do największej w Polsce sieci sprzedaży artykułów sanitarnych i grzewczych – GRUPY SBS.

Dziękujemy wszystkim Naszym klientom za wieloletnie zaufanie i lojalność – jesteśmy z Wami już 16 lat. Nowych klientów natomiast zachęcamy do poznania naszej bogatej oferty i skorzystania z naszej bogatej wiedzy w branży wodno – kanalizacyjnej i grzewczej.

Certyfikaty