Nasze
oddziały

Chwaszczyno:
  • ul. Kaszubska Droga 20
  • ul. Oliwska 72
Starogard Gdański:
  • ul. Zielona 20
Sierakowice:
  • ul. Lęborska 6B
  • Stara Maszyna 160E
Lębork:
  • ul. Słupska 16G

Sprzedaż
internetowa

Kontakt


Oferta

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm wykonawczych działających w obszarach budowy sieci wodnokanalizacyjnych, instalacji grzewczych, sanitarnych, firm ogólnobudowlanych, jak i do osób fizycznych poszukujących dobrych produktów i fachowego doradztwa.

Do Państwa dyspozycji stawiamy szeroki wachlarz produktów renomowanych producentów oraz zespół wykwalifikowanych doradców zapewniających najwyższy poziom obsługi.

Poprzez sieć naszych oddziałów chcemy być blisko Państwa, by w możliwie najkrótszym czasie odpowiadać na Wasze potrzeby.


Więcej

Farby z mieszalnika kolorów marki Tikurilla

W naszym Salonie oprócz farb w gotowych kolorach, oferujemy farby z mieszalnika kolorów marki Tikkurila, które przygotujemy na Twoje życzenie w specjalnym komputerowym mieszalniku. Dzięki temu możesz dobrać taki odcień farby, który będzie pasował do Twojego wnętrza.


Studio i projekty wnętrz

Nasi architekci - pasjonaci stworzą niebanalną, funkcjonalną przestrzeń, w której chętnie będziesz spędzać każdą chwilę.

Więcej

Wszystkie materiały wykończeniowe w jednym miejscu

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w naszym asortymencie znajdują się również materiały wykończeniowe, farby malarskie, artykuły budowlane, bramy wjazdowe oraz ogrodzenia. Z pomocą naszego centrum remontowo-budowlanego Kolanko zbudujesz swój dom lub firmę od A do Z! W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne do zbudowania oraz wykończenia domu artykułu budowlane.


Doświadczenie

Kolanko.pl to sklep z materiałami remontowo-budowlanych. W naszym centrum artykułów budowlanych znajdziecie Państwo dostęp do wysokiej jakości materiałów, artykułów budowlanych oraz narzędzi, które przydadzą się w trakcie remontu. Od prawie 30 lat zaopatrujemy Polaków w materiały budowlane oraz artykuły i części do sieci wodnokanalizacyjnych, instalacji grzewczych i wyposażenie łazienek.


Usługi dodatkowe

Na tym jednak jeszcze nie koniec! Jako wiodący sklep z materiałami budowlanymi oferujemy kompleksowy wachlarz usług, jaki obejmuje m.in.: doradztwo, projekt dla wykonawcy, wizualizacje 3D pomieszczeń, do których wykończenia zostaną użyte dostępne w sklepie produkty.