Elewacje i ocieplenia
budynków

Przed Tobą wykonanie elewacji Twojego domu? Chcesz, żeby fasada budynku była wisienką na torcie i przykuwała wzrok przechodniów i gości i cieszyła oko mieszkańców, a jednocześnie, żeby była doskonałą izolacją cieplną? Jesteś w dobrym miejscu, zapoznaj się z szerokim asortymentem materiałów, dostępnych w naszych salonach.

Dbając o potrzeby naszych klientów oferujemy wszelkie materiały potrzebne do docieplenia budynków i wykonania elewacji. Nasze produkty są wysokiej jakości, bezpieczne i odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, wiatr, promieniowanie UV. Dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie elewacja będzie trwała i zachowa kolor przez wiele lat oraz będzie odporna na zabrudzenia.

Dzięki szerokiej gamie naszych produktów wykonasz elewację o ponadczasowym wyglądzie, która będzie cieszyć oczy latami. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór tynków i elewacji, różnego rodzaju okładziny, panele, deski elewacyjne. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, szeroki wybór kolorów i rozsądne ceny. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Posiadamy w sprzedaży:

 • materiały dociepleniowe;
 • styropian;
 • wełnę mineralną;
 • kleje;
 • tynki silikonowe;
 • tynki akrylowe;
 • tynki natryskowe;
 • tynki mineralne;
 • tynki hybrydowe;
 • tynki mozaikowe;
 • farby elewacyjne;
 • panele kwarcowe;
 • deski elewacyjne;
 • różnego rodzaju okładziny.

Poniżej zapoznasz się z naszym wzornikiem kolorów, starannie opracowanym przez technologów z branży, wpisującym się w aktualnie panujące trendy. W razie trudności z wyborem, nasi specjaliści pomogą Ci dobrać kolor do stylu budynku czy odcienia stolarki okiennej. Pamiętaj jednak, że kolor na zdjęciu może się nieznacznie różnić od rzeczywistego w zależności od ustawień ekranu. W celu zapoznania się z dokładną paletą barw zapraszamy do naszych sklepów. Pomożemy w wyborze zarówno pod względem wizualnym, jak i technologicznym.

Poza oczywistymi walorami estetycznymi, dbamy o to, aby wszystkie oferowane przez nas produkty, spełniały ściśle określone normy bezpieczeństwa oraz osiągały najlepsze parametry izolacyjne i akustyczne przy jednoczesnym dobrym stosunku ceny do jakości. Wykonana dzięki nim elewacja będzie najlepszą wizytówką Twojego domu.

Docieplenia budynków:

Odpowiednio dobrany materiał izolacyjny i jego parametry pozwalają ograniczyć koszty ogrzewania, zredukować występowanie mostków termicznych, a także poprawiają komfort akustyczny i mikroklimat w pomieszczeniach. Nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Zapraszamy do salonu, chętnie przedstawimy atuty poszczególnych produktów i doradzimy.

Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju materiały termoizolacyjne do ocieplenia budynków, zarówno tych nowopowstających, jak i termomodernizacji budynków już istniejących. W ofercie mamy wełny mineralne, szklane, styropiany, polistyren ekstrudowany, o różnych grubościach i parametrach, a także wszystko, czego będziesz potrzebować do przygotowania podłoża przed wykonaniem izolacji termicznej. Wszystkie oferowane przez nas materiały posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Panele elewacyjne - Deska Akrylowa

Kolorystyka paneli elewacyjnych imitujących naturalne drewno. Prezentowane kolory okładzin elewacyjnych mogą różnić się od rzeczywistych ze względu na zastosowaną technikę ich odwzorowania (fotografia).

Panele elewacyjne kwarcowe

Kolorystyka paneli elewacyjnych kwarcowych, które swoją formą, kształtem i fakturą odzwierciedlają naturalny kamień. Prezentowane kolory okładzin elewacyjnych mogą różnić się od rzeczywistych ze względu na zastosowaną technikę ich odwzorowania (fotografia).

MIESZALNIA TYNKÓW ELEWACYJNYCH GREINPLAST


Oddział: Stara Maszyna

tel: 58 585 32 45

staramaszyna@kolanko.pl


Oddział: Chwaszczyno

tel: 58 585 31 80

sklep@kolanko.pl


Oddział: Starogard Gdański

tel: 58 562 40 71

salon.starogard@kolanko.pl

Paleta kolorów elewacji