ŻEGLUJ Z KOLANKO

Kiedy 5 lat temu zapraszałem Państwa do programu „ZWIEDZ SWIAT W % LAT Z KOLANKO” miałem nadzieję, że propozycja egzotycznych podróży będzie ciekawą formą podziękowania Państwu za wieloletnią i lojalną współprace.
Efekt tych wyjazdów przerósł moje najśmielsze oczekiwania, ponieważ stało się tak jak mawiał Nicolas Bouvier: „Dalekie podróże mają to do siebie, że przywozi się z nic coś zupełnie innego niż to, po co się pojechało.”
Dziś mogę powiedzieć, że dzięki wspólnym wyjzdom mieliśmy okazję nie tylko poznać egzotyczne miejsca, ciekawych ludzi, orientalną kulturę, ale przede wszystkim poznać siebie nawiązać nowe przyjaźnie i nadać słowu współpraca nowe pełniejsze znaczenie.
Kontynując tradycje podróżniczą, tym razem zapraszam Państwa w niesamowity rejs, podczas którego na pokładach ekskluzywnych katamaranów odktywać będziemy molownicze wyspy Seszeli.
Mam nadzieję, że hasło „ŻEGLUJ Z KOLANKO” kojarzone będzie nie tylko z kolejną egzotyczną podróżą ale także z zaproszeniem do rozwijania stabilnej, długotrwałej współpracy.
Marek Papierski

Przejdź do paska narzędzi